Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası

İlişkiler Koçluğu Atölye Çalışması

Uluslararası İlişkiler Koçluğu Sertifika Programı

Workshop’la mucizelere hazır olun! 

 İstediğiniz gibi bir ilişki bulamıyorsanızBir ilişkiniz var ve mutsuzsanızİlişkilerinizde hep aynı sorunları yaşıyorsanızİlişki şanslarınızı arttırmak istiyorsanızFark edilmeyi bekliyorsanızİlişki kurmakta ve sürdürmekte zorlanıyorsanız Kendinizi yanlız, mutsuz ve yetersiz hissediyorsanız.   

Neler Kazanacaksınız?

 İlişkilerinizde muhteşem potansiyelinizi fark edecek, hayatınızın her alanında kullanacağınız beceriler elde edeceksiniz.Grup içinde diğer katılımcıların kendi vakaları ile bakışınızı zenginleştireceksiniz.İlişkilerinizde tekrar eden problemleri çözerek yeni düşünce kalıpları ile mutlu ilişkiler yaşayacaksınız.İlişki şanslarınızı arttıracak, hayatın her alanında özgüvenli duruşunuzla fark edileceksiniz Beklediğiniz mutlu ilişkiyi hayatınıza çekme yolları öğreneceksinizİlişki tuzakları ile başa çıkmayı öğrenecek, kendi hayatınızı kontrol edeceksinizİlişkilerinizde tutkuyu koruma ve ilk günkü heyecanla sürdürme yollarını öğreneceksiniz.  

 

İlişki Workshop’unun Size Sunacakları

Eğitim

İlişki kurmak, sürdürmek ve yeni şanslar oluşturmak ile ilgili bilimsel ve güncel bilgilerle tasarlanmış 7 bölümden oluşan bir çalışma

Kurs Materyalleri

Hayal panosu, Aşk defteri/günlüğü, metodları içeren çalışma formları

Destek ve Danışmanlık

Program süresinde bireysel koçluk hizmeti ve süpervizörlük

Geribildirim

Eğitim süresinde ilişkiler konusunda birebir destek

Ekstralar

Eğitimden sonra birer saatlik özel ilişki koçluğu seansı

Belge

İlişki Workshop Katılım Belgesi, Koç olan katılımcılara ek ders ile İlişki koçluğu Sertifikası

   

Yöntem:                                                                       

  Bu program grup koçluğu konseptiyle sunulacağından, sizlerle sınıf içinde bireysel olarak çalışılacaktır. Çalışmalar psikodrama, roleplay ve oyunlar içermektedir. Bireysel çalışma yapılacağından katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırlıdır. 

 

Program  İçeriği                                                        

 

BÖLÜM  1 : 


PROGRAMA GİRİŞ – RUHU OLAN İLİŞKİ HEDEFİNİZİ OLUŞTURMAK

Bu bölümde İlişkiler Workshop’unda kazanacağınız beceriler, ilişkilerinizde yaratabileceğiniz farklılıklar anlatılacaktır. Kişilik ve mevcut benlik durumunuzu tespit edeceksiniz. Aşk Haritanızın ilişkilerinize nasıl yansıdığınızı öğreneceksiniz. İlişkileriniz ile ilgili hedef oluşturulacak ve sizler için stratejik plan hazırlanacaktır.


BÖLÜM 2: 

GEÇMİŞİ SERBEST BIRAKARAK İLİŞKİLERİNİZDE YENİLİKLERE YER AÇMAK                                  

Bu bölümde geçmişi ve size hizmet etmeyen yönlerinizi bırakmayı öğreneceksiniz. İlişki şemalarıyla ilişkilerdeki tavrınızı farkedecek ve ihtiyacınız olan yeni davranış şekilleri edineceksiniz.  Psikolojik yer

açma yöntemi ile sizi engelleyen eski inançları silip yerine yenilerini koymak için size özel bireysel çalışmalar yapılacaktır.  


BÖLÜM 3:

GELECEĞİN İNŞAASINA BAŞLAMAK                                  

Bu bölümde kendi inançlarınızdaki sınırsız potansiyeli, hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili mucizeleri yaratma modelleri göreceksiniz. İlişkilerdeki gerçek ihtiyaçlarınızla tanışacak ve ihtiyaçlarınızı tatmin etme yollarını öğreneceksiniz. Beklentilerinizi kendinize yöneltmeyi, ilişkilerinizde bütünleşme modeli ile uzun ve mutlu beraberlik formülleri öğreneceksiniz. 


 BÖLÜM 4:

İLİŞKİ HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEK                                                                                 

Bu bölümde İlişki hedefinizi dünyanıza çağırmayı öğreneceksiniz. İlişkilerinizde kendi ideal ilişki ve yaşam vizyonunuzu oluşturma becerileri kazanacaksınız. İlişki hayallerinizi, gerçeğe döndürmek için stratejik ve ruhsal planlama metodları öğreneceksiniz. 


 BÖLÜM 5:

HAREKETE GEÇME VE FLÖRT ŞANSLARINI ARTTIRMA                    

Bu bölümde, ruhun işleyiş yasaları ve hedefinize doğru harekete geçmeyi öğreneceksiniz. İlişki şanslarınızı arttırma veya var olan ilişkinizde yeni bir dönem başlatma becerileri edineceksiniz. Etkili flört etme yolları ve fiziksel etkileşim oluşturma metodları ile kendi flört şablonunuzu oluşturacaksınız. Beklemenin büyüsü metodu ile bekleyişinizi mutlu bir deneyime çevireceksiniz. 


BÖLÜM 6: DOĞRU İLİŞKİ YARATMAK VE İLİŞKİ DÖNEMLERİ  

Bu bölümde, doğru ilişki yaratma formülleri incelenecek, ilişkilerinizde oluşturmanız gereken davranış biçimleri, partnerinizi ilişkiye doğru kanalize etme yolları öğreneceksiz. İlişki dönemlerini ve bu dönemlerde yapılması gerekenleri öğrenecek, ilişkinizde tutku yaratma becerileri kazanacaksınız.  


BÖLÜM 7: İLİŞKİ TUZAKLARI VE BAŞA ÇIKMA YOLLARI        

Bu bölümde, İlişkilerinizde uzak durmanız gereken düşünce ve davranış kalıplarını, ilişkilerde iletişimsizlik sebeplerini ve doğru iletişim metodları ile nasıl üstesinden geleceğinizi öğreneceksiniz. İlişkilerde çözüm odaklı olma yollarını ve problem çözme becerilerini kazanacaksınız.

Genel tekrar ve kapanış.